ЗагрузкаПожалуйста ждите...
*показники статистики, коротко, по кліку розширенно

Про проект

Парламентська експертна група з європейської інтеграції  (ПЕГ) - незалежна експертна спільнота, створена з метою сприяти виконанню Угоди про асоціацію між Україною та Європейським Союзом, впливаючи на якість законотворчого процесу.

Основними завданнями групи є:

  • Підготовка висновків на депутатські законопроекти для Комітету ВРУ з питань євроінтеграції (500 експертиз за 2015-2017 роки)
  • Адвокація змін до Регламенту ВРУ щодо обов’язкової перевірки розробниками законопроектів на відповідність законодавству ЄС та зобов’язанням Угоди про асоціацію.
  • Просування важливості дотримання норм права ЄС в законотворчому процесі.

Група створена на основі відкритого конкурсного відбору влітку 2015 року.

Проект реалізується Фундацією «Відкрите суспільство» за фінансової підтримки

Експертиза - Міжнародного фонду «Відродження» (травень 2015 - вересень 2016 року);

Експертиза - Black Sea Trust for Regional Cooperation (жовтень 2016 - березень 2017 року);

Експертиза - ЄС та Міжнародного фонду «Відродження» (травень 2017 - лютий 2018 року);

Експертиза -  ЄС та Міжнародного фонду «Відродження» (травень 2018 - березень 2018 року);

Експертиза -  ЄС та Міжнародного фонду «Відродження» (квітень 2019 - серпень 2019 року); 

 

Тренінги - Посольство Великої Британії в Україні (травень 2017 - березень 2018 року)

 

Група відкрита для співробітництва з усіма фахівцями у сфері права ЄС.

Свої пропозиції та резюме можна надсилати на e-mail: denys.chernikov@gmail.com

Координатори Групи ПЕГ:

Леся Шевченко
Керівник проекту

Керівник проекту та керівник Фундації "Відкрите суспільство". Магістр ділового адміністрування (КНЕУ) та магістр державного управління (Академія державного управління при Президентові України). Ініціатор та керівник близько 50 громадських проектів. Автор методик індикативного оцінювання депутатів ВРУ та загального моніторингу органів місцевого самоврядування. Протягом 10 років керувала проектами у сфері дослідження роботи українського парламенту із фокусом на аналізі парламентських фракцій та виконання передвиборчих зобов’язань. Керівник моніторингових проектів, реалізованих Фундації «Відкрите суспільство» разом із рейтинговим українським інформаційним агентством в 2002, 2004 та 2006 рр.(УНІАН- Вибори).

Денис Черніков
Координатор

Координатор експертної групи ПЕГ. Закінчив Національний університет "Києво-Могилянська Академія" та Міжнародний інститут бізнесу. Навчався в Об'єднаному Віденському інституті МВФ, Міжнародній антикорупційній академії (Відень) та Європейському Колегіумі (Варшава). Має 15-річний досвід експертизи у сфері економічної політики, державних фінансів та європейської інтеграції. Є автором багатьох статей на тему державної допомоги суб'єктам господарювання та реформи цієї сфери на основі правил ЄС. Входить до складу робочої групи №3 «Економічна співпраця, зона вільної торгівлі, транскордонне співробітництво» Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС.