ЗагрузкаПожалуйста ждите...
*показники статистики, коротко, по кліку розширенно

ПЕГ розпочав серію тренінгів з наближення законодавства України до права ЄС

Опубліковано 27.06.2017 54 переглядів
Автор:
27 червня Парламентська експертна група з євроінтеграції організувала перший семінар «Угода про асоціацію між Україною та ЄС та роль адаптації законодавства України до права ЄС».

27 червня, в рамках тренінгової програми «Підвищення спроможності Парламенту у сфері європейської інтеграції шляхом удосконалення якості законодавства та прискорення правового наближення на основі Угоди про асоціацію Україна-ЄС» відбувcя перший семінар «Угода про асоціацію між Україною та ЄС та роль адаптації законодавства України до права ЄС». 

Відповідний проект триватиме до березня 2018 року. Семінари проводяться спільно Парламентськ​ою експертн​ою​ груп​ою​ з європейської інтеграції, в партнерстві з Комітет​ом​ ​ВРУ ​з питань європейської інтеграції за підтримки ​Посольства Великої Британії в Україні. ​

Загалом в рамках програми передбачається провести 8 тренінгів. На першому, вступному семінарі (27 червня) було розглянуто питання методології наближення законодавства. Семінар провела експерт у сфері права ЄС ​Алла Джунь, яка, зокрема, прокоментувала виклики, що стоять перед Парламентом.

Решта семінарів будуть присвячені темам, які наразі є актуальними для розгляду законопроектів, що належать до сфер, охоплених Угодою про асоціацію та правом ЄС (інтелектуальна власність, публічні закупівлі, конкуренція, співробітництво у сферах енергетики, транспорту, довкілля, оподаткування тощо). 

Такі семінари будуть складатися із теоретико-методологічної частини (огляд зобов’язань України, джерел права ЄС) та практичної частини, в якій учасники працюватимуть над законопроектом, що розглядається у профільному комітеті Верховної Ради України.

У першому семінарі взяли участь представники УНП ФГС СхП: Вячеслав Рой (координатор РГ5), Ірина Коссе (представник РГ2) та Ольга Машталер (Секретар УНП).

Програма  першого семінару 

Завантажити //programme_27_06_2017.docx